Актрисі завжди вісімнадцять...

Додати в обране
Джон Маррелл
Лариса КадочніковаЛариса Кадочнікова, Юрій КухаренкоЛариса КадочніковаЛариса Кадочнікова, Юрій КухаренкоЛариса Кадочнікова, Юрій КухаренкоЛариса Кадочнікова, Юрій Кухаренко
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.

Тривалість 1 год. 25 хв.

Прем'єра: 4 березня 2018 року

Замовлення квитків

2 липня, субота
16:00
23 липня, субота
16:00

Сценічний варіант театру

Постановка – Давид Бабаєв  

Сценографія – Ігор Несміянов  

Костюми – Валентина Плавун

Композитор – Олександр Шимко

Режисер-асистент – Олександр Степанцов 

Помічник режисера – Вікторія Асєєва

     Марк Твен поділив актрис на 5 типів: «погані актриси, безпристрасніактриси, хороші актриси, чудові актриси  та... Сара Бернар». Вона воістину була особливою і незвичайною. Французька майстриня сцени, яку на початку XX століття називали «найзнаменитішою актрисою за всю історію».

     Наша вистава розповідає про її останнє літо, проведене на приморській віллі. Поруч з нею тільки її секретар, Жорж Піту, якому вона розповідає про своє життя, сім'ю, яскраві епізоди, незабутні зустрічі, чоловіків, ролі, подорожі ... Вона насолоджується запахом моря і жадібно читає нові п'єси та історії про себе. Стверджуючи при цьому: «Треба жити, а не чекати смерті!»

Дійові особи та виконавці:

Сара Бернар, актриса  Лариса Кадочнікова
Жорж Піту, її секретар  Юрій КухаренкоЮрій Яковлєв 2.7 

Коментарі:

04.05.2022
На русском языке
Ольга
02.05.2022
Доброго дня,вистава буде українською чи російською мовою?
30.01.2022
Відвідали спектакль 29.01.2022 року. Цікаво, але дуже швидко. Спектакль тривав практично 1 годину. Тема глибока, сумна. Лариса Кадочникова неперевершена. Були здивована, коли дізналася її вік. Актрисі завжди 18....
16.01.2022
Були з чоловіком сьогодні на виставі обоє під нереальними враженнями. Неймовірна акторська гра, обов’язково будемо відвідувати й інші вистави. Дякую!!
Лариса
26.12.2021
Прекрасный спектакль с глубоким смыслом и отличным актерским дуэтом. От Ларисы Кадочниковой глаз не оторвать, ее игра, пластика, голос, энергетика завораживают.

С нетерпением жду в январе долгожданную премьеру спектакля с Ларисой Кадочниковой в главной роли. Хотелось бы, чтобы таких премьер с гениальной актрисой было побольше и мы, театралы, могли бы возможность наслаждаться её актерским мастерством.
Ірина_queen
14.11.2021
Було за честь побувати на виставі, Лариса Кадочнікова геніальна актриса. Вона не грала, а "жила" у даній ролі. На жаль, Юрій Кухаренко часом перегравав, не дуже, як на мене, розумів свою роль і ті слова, що він говорив, у них зовсім "не вірилось". Щодо декорацій, сюжету, я не в захваті, трішки фінал вийшов слабкий, тим не менш, те як грала Лариса Кадочнікова - це взірець для всіх, низький уклін даній талановитій актрисі та подяка за гарний вечір!!! Рекомендую сходити!
Ольга
24.06.2021
Эти эмоции, которые я испытала во время просмотра, не передать словами! Я и плакала, и смеялась, и плакала и смеялась одновременно, и не заметила - как прошло 1,5 часа и спектакль подошёл к концу... Это потрясающе совершенно! Спасибо Ларисе Валентиновне и Юрию Владимировичу за потрясающий вечер!
Елена
08.02.2021
"Все происходящее с нами противоречит логике и мудрому предвидению». Иногда трудно во что-то поверить, но 83-летней умопомрачительной Ларисе Кадочниковой, сыгравшей 38-50-летнюю Сару Бернар (слова про логику это ее) - веришь безусловно. Театр Русской драмы, "Актрисе всегда 18", 7 февраля, 2021. Пошли вторые сутки катарсиса. Кухаренко тоже безусловно талантлив и гармоничен. Спасибо! Жаль только одного - не подумали о цветах для Сары...
19.11.2020
Попала сегодня, 19.11.2020 г. на спектакль. Спасибо огромное талантливой Женщине - Ларисе Кадочникова и Юрию Кухаренко, который очень гармонично смотрится в роли Питу.
Спектакль живой, с юмором, и крайне актуальный в наше время))
Оригинальное оформление сцены - спасибо декоратору. Вроде, всё просто, а создаётся объем, греческие колонны)
Александр
17.10.2020
Также приятно удивило и то,что на сегодняшнем спектакле в качестве зрителя присутствовал один из лучших актеров этого театра Александр Гетманский. С ним атмосфера в зале даже как-то еще веселее стала!)

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up