Правила

Правила

Правила поведінки на сайті театру

1. Коментарі незареєстрованих користувачів розміщуватимуться на сайті після перевірки адміністратором.

2. Забороняється ображати акторів, режисерів та учасників обговорення в будь-якій формі. Заборонено прояв виявлення грубощів, погроз, особистих образ і нецензурних висловів, у тому числі і в прихованій формі. Учасники повинні дотримуватися поважну форму спілкування.

3. Забороняється засуджувати в коментарях думки інших учасників обговорення, вступати з ними в полеміку, сперечатися тощо. Якщо коментар, залишений користувачем, несе образливий характер по відношенню до інших учасників обговорення, зверніться до адміністратора сайту (читай п. 6) .

4. Забороняється писати рекламні тексти і повідомлення комерційного характеру.

5. Забороняється ставити запитання на тему, коли гратимуть конкретні артисти. Як дізнатися, коли буде грати той чи інший артист, читати тут.

6. Якщо у вас виникли питання до адміністратора сайту або побажання до адміністрації театру, використовуйте "зворотний зв'язок" на сторінці "Контакти".

7. Забороняється публічно пред'являти претензії і обговорювати дії адміністратора сайту. Учасник обговорень, який не повністю згоден з діями адміністратора, може висловити свою особисту незгоду в особистому повідомленні, використовуючи "зворотний зв'язок" на сторінці "Контакти".

8. Адміністратор має право:-

- Видаляти некоректні і не аргументовані висловлювання відвідувачів сайту, якщо вони не відповідають правилам сайту.

- Вносити користувачів, які порушили правила сайту більш 2-х разів, на "чорний список"* із повідомленням, або без нього.

9. Зареєстровані користувачі, які порушили правила сайту більш 2-х разів, будуть внесені до "чорного списку" (з попередженням електронною поштою, або без нього), внаслідок чого їх еккаунт буде заблокований. Рішення приймає адміністратор. 

Якщо ви знайшли на сайті помилку (технічну, орфографічну тощо), прохання надіслати повідомлення адміністратору сайт,у використовуючи "зворотний зв'язок" на сторінці "Контакти". 

* "Чорний список" - система бана, яка не дає можливості залишати коментарі на сайті, а так само входити в систему. Електронна адреса, внесений до "чорного списку" не дає можливості повторної реєстрації на нашому сайті.

 


Правила відвідування театру

Додаток №4
до наказу ДП «Національний академічний
драматичний театр імені Лесі Українки »
№86 від 07.07.2020 року

Правила відвідування глядачами
Державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки»

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці Правила (надалі-Правила) розроблені відповідно до Цивільного Кодексу України від 16 січня 2003 № 435-IV, Закону України від 12 травня 1991 №1023-ХІІ «Про захист прав споживачів», Кодексу цивільного захисту України від 02 жовтня 2012 № 5403-V1, Закону України від 14 грудня 2010 №2778-VI«Про культуру»,Закону України від 31 травня 2005 № 2605-IV «Про театри і театральну справу», Закону України від 23 грудня 1993 №3792-ХІІ «Про авторське право і суміжні права»,  Закону України від 22 вересня 2005 № 2899-IV«Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», Постанови КМУ від 12 грудня 2011 № 1271 «Перелік платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури», Наказу МКУ від 30 січня 2013 року №43 «Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Мінкультури України, на пільгових умовах», «Модельного закону про захист дітей від інформації, яка шкодить їх здоров’ю та розвитку», який прийнято на тридцять третьому пленарному засіданні Міжпарламентської Асамблеї держав-учасниць СНД, Постанова N 33-15 від 3 грудня 2009 року).

1.2. Правила містять основні положення, які регулюють взаємовідносини Глядача і Державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки» (надалі - Театр) при відвідуванні Заходів Театру.

1.3. Театр - Державне підприємство «Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки», яке знаходиться за адресою 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5, ІПН 022245426599.

1.4.  Глядач – особа, яка в законному порядку придбала квиток на відповідний захід, прибула до приміщення Театру в зазначену у квитку дату та час.

1.5.  Захід — показ театральної постановки чи іншого твору в конкретно визначений час та конкретно визначеному місці.

1.6. Купуючи квиток Театру, Глядач приймає на себе зобов'язання по дотриманню встановлених Правил відвідування Театру, викладених в цьому документі та ознайомлений з Договором (публічна оферта) про реалізацію, бронювання, повернення квитків та надання послуг Театром.

 

2. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЗАХОДІВ ТЕАТРУ

2.1 Відвідування Заходів, що проводяться Театром, визначається часом, зазначеним у відповідних Квитках.

Початок Заходів:
- вечірніх о 17-00 год. (вхід до глядацького фойє після 16-40 год.), о 19-00 год. (вхід до глядацького фойє після 18-30 год.), о 19-30 год. (вхід до глядацького фойє після 19-15 год.) та о 20-00 год. (вхід до глядацького фойє о 19-40) год.
- ранкових о 12-00 год. (вхід до глядацького фойє після 11-30 год.).
У дні шкільних канікул показ заходів відбувається за окремим розкладом.
Адміністрація Театру має право змінити час показу заходів.

2.2. При вході в Театр Глядачі повинні дотримуватися порядку і виконувати вимоги адміністратора - контролера, уповноваженого перевірити квитки на вході. У разі виявлення у Глядача заборонених для пронесення в Театр предметів: колючо-ріжучих предметів, зброї, засобів самооборони, а також засобів аудіо- та відеозаписи, він на вимогу співробітників служби охорони Театру зобов'язаний їх здати на зберігання. Адміністратор має право на додаткові питання до Глядача.

2.3. З метою уникнення черг на вході в Театр перед початком заходу, пов'язаних з контролем квитків, а також щоб не заважати іншим глядачам при запізненні, необхідно приходити заздалегідь.

2.4. Верхній одяг і головні убори бажано залишати у гардеробі в обмін на номерок. У разі втрати номерку,Глядач звертається до чергового адміністратора та відшкодовує його вартість в розмірі 40гривень. Одяг порушникові видається в останню чергу. Театр не несе відповідальності за цінні речі, залишені без нагляду або здані в гардероб. Велику ручну поклажу, пакети, рюкзаки також просимо залишати в гардеробі.

2.5. Вхід в зал для глядачів здійснюється після першого дзвінка, припиняється після третього дзвінка.

2.6. Небажано відвідування Театру в спортивному або робочому одязі. Забороняється перебувати в брудному одязі, або з предметами, які можуть забруднити інших Глядачів.

2.7 До послуг Глядачів працюють глядацькі буфети, жіночі та чоловічі туалетні кімнати.

2.8. Вхід в зал для Глядачів Основної сцени дозволений після першого дзвінка.

2.9. Адміністрація Театру просить Глядачів звертати увагу на вікові обмеження глядацької аудиторії заходів (інформація вказується на афішах, офіційному сайті Театру і квитках). Вказані вікові обмеження дозволяють Глядачу, а також особам, яких супроводжує Глядач, відвідувати захід.

При вході Глядача до приміщення Театру на захід, що має вікові обмеження глядацької аудиторії, працівники Театру при виникненні сумнівів можуть запропонувати Глядачу показати документ, що підтверджує його вік, а у випадку не відповідності віку Глядача, що допустимий віковому обмеженню по відношенню до цього заходу та відсутності поруч супроводжуючої особи – відмовити Глядачу у доступі до перегляду заходу.

2.10. Діти до 5-ти років мають право на безкоштовне відвідування денних (дитячих) заходів.Дорослі, які супроводжують юних Глядачів, несуть відповідальність за їх поведінку в Театрі.

2.11. Використання зображень об’єктів, отриманих під час проведення кіно-, фото- і відеозйомки, на території Театру у комерційних цілях можливо тільки за домовленістю та за згодою Адміністрації Театру.

 

3. ГЛЯДАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

3.1.проносити до приміщення вогнепальну, газову та/або холодну зброю, спеціальні засоби, вибухові пристрої і піротехніку, газові балончики і пневматичну зброю;

3.2.палити на території Театру (згідно Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення»);

3.3.смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жувальні гумки, серветки тощо);

3.4.лаятися, грати в азартні ігри, агресивно поводитися, порушувати тишу, використовувати предмети, що створюють шумовий ефект або іншим чином перешкоджають нормальному виконанню та перегляду Заходу;

3.5.створювати перешкоди у роботі працівникам Театру, самовільно входити до службових та технічних приміщень;

3.6.проносити до Зали великогабаритні речі які можуть заважати іншим Глядачам чи працівникам Театру та порушувати правила безпеки;

3.7. проносити до Зали будь-які продукти харчування та напої.

3.8.  У випадку порушення глядачем вимог Правил відвідування Театру, співробітники Театру мають право вимагати у Глядача негайно припинити вказане порушення та залишити приміщення Театру. У випадку відмови Глядача припинити порушення правил відвідування Театру або залишити приміщення Театру, Працівники Театру мають право самостійно із залученням представників служби охорони та/ або поліції вивести правопорушників із Театру.

3.9.  Якщо Глядач не допущений до Заходу або виведений з Заходу в наслідок порушення ним вимог даного Договору та Правил відвідування Театру, такий глядач не має права на повернення коштів за Квиток.

 

4.     АДМІНІСТРАЦІЯ ТЕАТРУ МАЄ ПРАВО:

4.1.Змінювати режим роботи Театру і показу заходів. Водночас, Театр зобов'язується зробити все можливе, щоб заходи, заявлені в афіші, відбулися в призначені дні та час, на належному технічному і художньому рівні.

Театр залишає за собою права вносити зміни в акторський склад заходів без попереднього повідомлення. Зміни в акторському складі не є достатньою підставою для повернення квитка.

4.2. Встановлювати вартість квитків на підставі відповідного наказу Театру.

4.3.Відмовляти в обслуговуванні особам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння.

4.4. Надавати дозвіл на проведення професійної кіно-, фото- і відео зйомки на підставі попередньої домовленості.

4.5. Здійснювати іншу діяльність відповідно до  законодавства та Статуту Театру.

 

5.  ГЛЯДАЧІ МАЮТЬ ПРАВО:

5.1. Отримувати повну інформацію  про тривалість заходу, творчий та акторський склад заходу тощо.

5.2. Придбавати театральні програмки, буклети, відвідувати музей та «Простір Боровського» в приміщенні Театру.

5.3. На безкоштовне відвідування заходів в останній понеділок кожного місяця, за  їхньої належності до наступних категорій соціально незахищених верств населення:
- інваліди І і ІІ груп;
- діти дошкільного віку (на денні заходи);
- учні середніх спеціальних навчальних закладів;
- студенти ВУЗів;
- військовослужбовці строкової служби;
ветерани Другої світової війни;
учасники бойових дій;
- пенсіонери.

Право безкоштовного відвідування надається ЗА НАЯВНОСТІ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ  та за наявності у Глядача документів, які свідчать про приналежність до вказаних категорій громадян.

Запрошення видаються за пів-години до початку заходу. Додаткову інформацію  можна отримати за телефонами: (044)234-90-63, (044) 235-72-29.

 

6. ГЛЯДАЧІ ЗОБОВ’ЯЗАНІ:

6.1. Перед відвідуванням заходу ознайомитись з віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють по відношенню до заходу (інформація про захід надається на офіційному сайті Театру, афішах, квитках).

6.2. Дотримуватись правил громадського порядку та театрального етикету в приміщенні Театру, виконувати вимоги працівників Театру.

6.3. Під час заходу дотримуватися режиму тиші, відключати засоби зв’язку та комунікації, або перевести на безшумний режим.

6.5. Дбайливо ставитися до майна Театру,  виконувати  Правила поведінки.

6.6.  Особи, які супроводжують організовані групи Глядачів, зобов’язані ознайомити кожного члена своєї групи  з цими Правилами.

6.7. Дитячі або шкільні організовані групи допускаються в приміщення Театру лише у супроводі дорослих. Супроводжуючі особи повинні ознайомити дітей із цими Правилами та нести відповідальність за їх дотримання впродовж перебування дитячої або шкільної організованої групи у Театрі.

6.8.  Залишити приміщення Театру після закінчення заходу.

6.9. При виникненні загрози надзвичайної ситуації під час показу заходу чітко виконувати  вказівки адміністраторів Театру.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЦИХ ПРАВИЛ

7.1. У випадку грубого порушення Глядачем цих Правил, Глядач може бути позбавлений права перебування у Театрі без повернення плати за квиток.

Особам, які, після наданого зауваження щодо припинення дій, які порушують загальновизнані правила поведінки може бути запропоновано добровільно покинути територію або можуть бути примусово видалені охороною з приміщення Театру.

7.2.Особа, яка завдала шкоди або нанесла матеріальний збиток Театру, відшкодовує завдані збитки у повному обсязі, в порядку визначеним законодавством.

7.3. У випадку відмови особи відшкодувати заподіяні збитки Театр має право вимагати відшкодування їх у судовому порядку.

7.4 У разі виникнення питань (зауважень, пропозицій), Глядач може звернутися до чергового адміністратора або, виклавши своє питання (зауваження, пропозицію) в письмовому вигляді, направити її на електрону адресу Театру .

go_up