Вакансії

31.01.2022

РЕЗУЛЬТАТИ

Державне підприємство «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» оголошує результат конкурсу

За рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу, який відбувся 28 січня 2022 року, на заміщення посади «Звукооператор» визнано:

ПОГРЕБНОГО В’ячеслава

14.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» 

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу», ст.17 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади:

Звукооператор – 1 одиниця;

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади звукооператора:

Базова вища освіта за спеціальністю звукорежисер (бакалавр, молодший спеціаліст), стаж  роботи за фахом у театральному підприємстві не менше 3 років.

Претенденти повинні знати: 

- чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; класичну і сучасну драматургію; досвід вітчизняної та світової культури у галузі звукотехніки; новітні технічні досягнення та технології; основи трудового права.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

- заяву про участь в конкурсі у довільній формі (заява повинна містити відомості про претендента: ПІБ претендента - повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копію документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки (за наявності);
- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю/довідку з місця навчання;
- творче резюме та  портфоліо, для іногородніх портфоліо в електронному вигляді (раніше створені вистави);     

*  Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації.
*  Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
* Претендент подає заяву та документи на участь у конкурсі написану власноруч особисто в театр, або на поштову адресу театру та обовязково дублює на електронну пошту, вказану в оголошенні.
* Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Місцезнаходження підприємства: 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.

Основні напрями діяльності підприємства: створення, публічне виконання, публічний показ, поширення та збереження творів театрального мистецтва, забезпечення умов для розвитку театральної творчості, підготовка професійних кадрів, пропаганда кращих зразків театрального мистецтва.

Строк приймання заяв на участь у конкурсі: документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати оприлюднення оголошення (до 27  січня  2022 року включно).

Місце приймання заяв на участь у конкурсі та номер телефону для довідок:

01001, ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5, кабінет 18;
телефон для довідок (044) 235 42 66 – Величко Валентина Миколаївна;
електронна адреса: e-mail: - theatrsound@gmail.com

Місце/дата проведення конкурсу (перший і другий етап): ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 –  28 січня  2022 року/ початок 11:00 год.

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата оприлюднення результатів конкурсу:

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформацію про переможців конкурсу буде оприлюднено, відповідно до чинного законодавства

 

11.01.2022

РЕЗУЛЬТАТИ

Визнати переможця конкурсу, який відбувся 10 січня 2022 року, на заміщення вакантної посади Державного підприємства «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» наступних претендентів (учасників):

звукорежисера вищої категорії :

- Тетяну БІЛУ

go_up