Новини

Повідомлення про форс-мажор

Повідомленням Торгово-промислової палати України від 28 лютого 2022 року за № 2024/02.0-7.1 засвідчено форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили): військову агресію Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

Враховуючи це, Торгово-промислова палата України підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб'єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

З огляду на вищенаведене, наш театр підтверджує, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об'єктивними обставинами не виконувати свої зобов’язання по договору, окремим податковим та/або іншим зобов’язанням/обов'язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами публічної оферти, договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Запевняємо усіх, зацікавлених у тому осіб про те, що після припинення дії форс-мажорних обставин та з початком провадження нашої господарської діяльності у звичному режимі, про це негайно буде повідомлено офіційно, а відстрочені зобов’язання - виконано в повному обсязі.

Коментарі:

Адміністратор
03.06.2022
Шановний, Юрію!
Найближчим часом буде рішення про можливість відвідувати вистави за квитки, які були придбані до початку війни. В очевидь тільки на ті вистави які ми змогли зараз відновити.

Стосовно ваших висловлювань, наберіться будьласка терпіння! Так театр запрацював, дякувати Богу та нашим захисникам! Але запрацював тільки на новій сцені. Тільки ті вистави які можливо було відновити. Ми не мали можливості прийняти тисячі!!!! людей на виставах, квитки на які вони не купляли, та й ще у маленькому залі. Визначати кому можна приходити по придбаним квиткам а кому ні, неможливо. Хто в загалі прийде чи взагалі поїхав з країни? і виявится що виставу він пропустив. 4 червня ми вперше зіграємо на великій сцені, тільки партер. Що робити з тими хто купляв квитки на болконах? Якщо ви знаєте відповіді на ці запитання, і це тільки організаційні а не фінансові, то приходьте працювати до нас у театр!
Бажаємо гарного настрою! Все буде вирішено!
31.05.2022
Запевняємо усіх, зацікавлених у тому осіб про те, що після припинення дії форс-мажорних обставин та з початком провадження нашої господарської діяльності у звичному режимі, про це негайно буде повідомлено офіційно, а відстрочені зобов’язання - виконано в повному обсязі. - та же вистава с трупою у тому складі? БРЕНЯ
31.05.2022
Так, Юлія! Треба зачекати закінчення військового стану. Ваші квитки залишаються дійсними - марево! Ви повинні поміняти, якщо Ви працюєте!!!
31.05.2022
Коли та як я можу перереєструвати квитки на іншу виставу. Ви же працюєте
Адміністратор
16.05.2022
Так, Юлія! Треба зачекати закінчення військового стану. Ваші квитки залишаються дійсними
Юлія
10.05.2022
Доброго дня. Перечитала всі коментарі, але не знаходжу чіткої відповіді: якщо були придбані квитки на виставу 19.03, якої не було, чи є змога поміняти квитки на іншу виставу? ЧИ в будь якому разі потрібно чекати зікінчення воєнного стану?
Адміністратор
19.04.2022
Вітаємо, Дар'я!
Героям Слава!
Прочитайте, будьласка, коментарі нижче. До кінця війни всі рахунки та операції заморожені.
Дарья
19.04.2022
Добрий день! Слава Україні! Підкажіть будь-ласка в мене буди придбані два квитки на виставу на 26.02, чи буде офіційно перенесено цю виставу? Або чи можна отримати компенсацію за квитки?
Як я можу про це офіційно дізнатися?
Адміністратор
12.04.2022
Вітаємо, Павло!
На жаль та сама ситуація як у коментарі нижче. Ми не можемо навіть скасувати квитки.
Павло
12.04.2022
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка , чи можна скористатися квітками на 5 березня для перегляду вистави 16 квітня? Дякую.
12

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up