Ігри на задньому подвір'ї

Додати в обране
Една Мазія
Рекомендований вік до перегляду

Драма. Вистава без антракту.
Тривалість 1 год. 30 хв.

Вистава йде українською мовою
Прем'єра: 23 грудня 1997 року

Керівник проекту Михайло Резнікович
Постановка і сценографія – Одед Котлер (Ізраїль)
Режисер поновлення – Дмитро Морозов
Костюми – Валентина Плавун
Помічник режисера – Світлана Роєнко

Переклад з івриту Віктора Радуцького

Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
Та Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого
представляють виставу акторської майстерні Михайла Резніковича

 

     Виставу поставлено за п'єсою сучасної письменниці, досить популярної в Ізраїлі, Едни Мазія. Це оповідання про молодь, та адресоване насамперед тим, хто вступає у велике життя і зустрічає на своєму шляху найскладніші негаразди і випробування.  
   Протягом вистави герої поперемінно опиняються то в ролі підсудних, то в ролі суддів. Заслуховується справа про групове зґвалтування неповнолітньої дівчини. Допити, показання, очні ставки - але без сухої констатації фактів, викладеної казенним словом протоколу. Тут жива інтонація, ланцюг фактів складається у чітку хроніку розслідування, точніше, дослідження морального чинника існування молоді в сучасному світі, чи то на Заході, чи у нашому рідному сусідньому дворі.

 

Дійові особи та виконавці:

Дворі Махнес – Олександра Барсток, Ольга Узун,
Гіді Бецер – Олександр Греков
Сєла Борохов – Михайло Ганєв, Михайло Роєнко
Шмулік Купер – Захар Кермощук, Олег Худік
Асаф Сахаров – Ілля Ісаєнко
Гітарист –  Дар’я Каташинська, Нікіта Снісаренко.

Коментарі:

15.10.2017
Вчора з чоловіком відвідали виставу. Поважно ставлячись до театру, ми прийшли на 20 хв. раніше, але не відчули взаємності, бо вистава розпочалась із запізненням в 10 хв( Що стосується вистави, то мені ще ніколи в жітті не було так соромно...Вуха в'яли від тексту вистави, акторська гра, на жаль, не переконала. Вистава дуже вульгарна. На мою субєктивну думку не для театру такого рівня, радше для молодіжного аматорського театру обабіч ринку. Однозначно, віковий ценз має бути підвищенний до 21+. Батьки, будь-ласка, подумайте, перш ніж відправляти своїх дітей на цю виставу! Я впевнена, що у інтелігентній родині, нормальній школі та у творчій або спортивній секції діти ніколи не почують тих слів, якими користувалися актори під час вистави. Якщо коротко- у виставі пьють справжнє пиво, палять цигарки видихаючи на ваших дітей, лаяться матом,та займаються сексом, хоч тут що правда імітуючи його) Єдине, що мені сподобалось, це гра музиканта на електро гітарі. Дякую Вам за гру, Ви молодець!
Гость
18.04.2017
Великолепный спектакль, игра актеров на высшем уровне, были с классом (9), советую посмотреть всем, никто не пожалеет! Ходили 18.04.17. Очень понравилась игра актрисы Ангелины Симоновой. Актеры тоже сыграли на отлично!
Гость
18.02.2017
Ходили сегодня с классом (11) на данный спектакль. Сама по себе концепция, исполнение, идея очень необычны..В целом осталась довольна, хотя были очень неловкие моменты и сцены, тем не менее, этот спектакль стоит посмотреть многим подросткам, после 14(категория и правда неслучайна). Актерская игра и муз.сопровождение очень понравилось.За счет маленького зала и близости к сцене создается впечатление, будто сам на месте событий. Давно не видела такой живой и настоящей актерской игры на сцене, вречатляет. Единственный совет:посмотрите сами, без родителей, да и в шумной компании друзей тоже не стоит, смех людей, которые не доросли до таких глубоких спектаклей только раздражает. Тема заставляет задуматься, не уходит из головы сразу после просмотра, а смотрела я не отрываясь..Одни эмоции. Спасибо
Анна
23.01.2017
Второй раз покупаю билеты на этот спектакль,на один состав,буквально за день состав меняют...очень неприятно,что приходится опять сдавать билеты:(
23.12.2016
Впервые увидела этот спектакль приблизительно в 1996-97 году в возрасте 13-14 лет. Сахарова в исполнении Дмитрия Савченко помню до сих пор (кстати, на странице актера не указано, что он играл в этом спектакле). Тогда так набралась впечатлений, что после спектакля дождалась актера у служебного входа и попросила подписать мой билетик. Храню его до сих пор :).
С тех пор, уже взрослой, была еще дважды, водила друзей.
Это можно и нужно показывать именно подросткам, чтобы понимали, какие последствия могут быть вызваны взрослыми играми. Пьеса очень сильная!
Спасибо актерам!)
Александр
26.11.2016
Соколенко Александр)
17.11.2016
Подскажите что за актер играл роль Асафа Сахарова сегодня?
Iryna
27.10.2016
Я не погоджуюся з коментарем Олени.Такі діти яким по 13 років бачили вже й більше ніж в самій виставі. На мою думку навпаки потрібно дивитися підліткам особливо дівчаткам такі вистави, щоб знати як хлопці можуть закрутити голову, тому що їхнє життя тільки починається і вони такі наївні у цьому віці.
27.10.2016
Сьогодні ця чудова вистава приїхала до Луцька, і від свого імені та імені тих, з ким я її дивилася - ДЯКУЄМО велике всім, хто причетний до створення цього дійсно мистецького твору! Це був дійсно катарсис!
Велика подяка усім акторам - ви величезні молодці!
(27.10.16, дивилися вечірню виставу)
Елена
26.10.2016
Ужасный спектакль!пошлый, как такое можно показывать детям(сидели школьники лет по 13)?актерам я не поверила!жаль потраченное время. Если бы сидела рядом со входом-через 5 минут вышла!как по мне-такие спектакли должны быть ограничены по возрасту и показываться точно не в этом театре!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up