Академія сміху

Додати в обране
Кокі Мітані
Гліб СурягаПавло ТекучевГліб Суряга, Павло ТекучевГліб Суряга, Павло ТекучевГліб Суряга, Павло ТекучевПавло ТекучевГліб СурягаГліб Суряга, Павло Текучев

Комедія на одну дію.
Тривалість 1 год. 20 хв.

Прем'єра: 29 лютого 2020 року

Замовлення квитків

28 вересня, середа
18:00
30 вересня, п'ятниця
18:00

Режисер – Михайло Резнікович
Організація сценічного простору – Гліб Суряга, Павло Текучев
Художник – Олена Дробна
Звукорежисер – Алла Муравська
Художник по світлу – Анатолій Буров
Танець – Алла Рубіна
Помічник режисера – Михайло Гейкрайтер

    П'єса, у якій два персонажі – Цензор і Автор. Цензор робить свої зауваження, Автор редагує свій текст. І далеко не завжди ці виправлення шкодять драматургічному матеріалу, який розглядається. Долаючи труднощі, авторська фантазія вирує! А деякі ідеї від Цензора взагалі на зразок «зумисне не вигадаєш». Окрім «роботи» над комедійною п'єсою, вони провадять цілком життєві розмови. І, оскільки майже тиждень щодня «працюють» пліч-о-пліч, розкриваються їхні характери. В'їдливо-відповідальний Цензор («Я не маю почуття гумору зовсім») і запопадливий, готовий зробити все, аби п'єсу взяли, Автор. Покірність драматурга – це спосіб боротьби з цензурою, усі прискіпування до п'єси перетворюються у жарти, і Цензор (позбавлений почуття гумору!),  як не дивно, стає співавтором цих жартів ... АЛЕ як змінюється до фінального діалогу-поєдинку ставлення Цензора і до Автора, і до його комедії, та й до самого театру... А текст п'єси водночас можна розбирати на цитати! Мистецтво змінює людей, сміх лікує. А, як відомо, у сміху, як і в суперечці, народжується істина.

Дійові особи та виконавці:

ЦЕНЗОР, офіцер служби безпеки  Гліб Суряга
АВТОР, драматург  Павло Текучев

Коментарі:

Олександр
17.06.2022
Добрий день, коли плануєте показати цю виставу найближчим часом?
Маргарита
21.11.2021
Гліб Суряга, Павло Текучев - два відкриття в моєму арт-просторі.
У п'ятницю, 19 листопада, дивилась "Академію сміху". 80 хвилин насолоди! Читала відгуки про цю виставу - є й негативні. Цікаво було б познайомитися з тими, кому вистава не сподобалась. Що не так?
Не буду спойлерити, краще самі подивіться. Та є два моменти, які не можу обійти.
По-перше, це п'єса японського автора Кокі Мітані (теж вперше дізналася про нього після вистави), але не одразу доходить, що це про Японію. Спочатку думала: де це? Росія? Німеччина? Японія? Так, Країна висхідного сонця теж була в переліку. Під час розгортання дії розумієш, що це перед Другою світовою. І дивуєшся: як тоталітарні держави схожі між собою! А найприкріше те, що люди не хочуть учитися на чужих помилках (та й на власних теж, як бачимо). Отож ви, мабуть, зможете провести певні аналогії і з теперішнім станом речей в Україні. Звісно, у нас немає відкритої цензури, та скільки разів я чула: "Як ти можеш писати про кохання, якщо у нас війна? Де твоя громадянська позиція?.." Але ж хіба під час війни кохання зникає?..
По-друге, два актори, лише два актори, але стільки образів залишається після перегляду! Я ніби бачила всю театральну трупу "Академії сміху", родину цензора, познайомилась із половиною міста, а про поліцмейстера і ворона - окрема розмова. Гліб і Павло - такі справжні! І дуже класні!
Нарешті, тут стільки смішного і трагічного водночас, що точно не буде нудно! А те, що дійство відбувається в новій залі, де немає сцени і актори грають поряд із глядачами, створює ілюзію перебування всередині п'єси, своєрідний 3D-ефект.
Ви скажете, що я завжди захоплююсь. Насправді ні. Так, намагаюсь в усьому бачити хороше. Але тут не треба намагатись. Чудова вистава, бездоганна гра акторів! Я смакувала кожну хвилину, і так не хотіла, щоб ЦЕ закінчувалось...
Заздрю тим, хто подивиться виставу ВПЕРШЕ.
Марина
16.10.2021
Очень интересный сюжет, отличная игра актеров! Пойду второй раз на этот спектакль.
Irina
27.09.2021
Сподобалась вистава. Без додаткових смислів. Тільки талановата акторів дозволяє насолодитися сповна постановою. Тож можу порадити для гарнооо сприйняття розслабитись і ... слухати пьєсу!!!
Акторам браво!

Що засмутило, так це закулісні розмови. На половині вистави хтось гучно звав Ігора. І скоріш за все після того як знайшов зясовував голосно з ним стосунки. Півзалу, що розташовані біля заштор через слово чули і акторів і персонал театру. Це неприйнятно!
31.07.2021
Такое себе.. Ловлю себя на мысли что если бы Автора играл более поживший актер, побитый жизнью, а Цензора - прожженый циник, а не молодой пацан (ну какой из него офицер службы безопасности ?), может быть из этой истории можно было выжать момент трогающий душу. А так.., сложно заставить себя поверить..
27.07.2021
Отличный спектакль. Талантливые актеры. Хорошая пьеса.
Александр
13.06.2021
Не очень люблю это делать, но, наверное, надо писать и негативные отзывы, чтобы люди хотя бы понимали, что не всё так однозначно в этом спектакле. Я, вот, прочитал отзывы и решил сходить с женой сегодня. Считаю, что нам просто испортили вечер.
Очень люблю этот театр, но, нужно признать, что с этим спектаклем получился полный провал. Актёры, безусловно, старались, но уйти хотелось уже минут через 20 после начала. Решил досидеть, уважая актёров, которые на маленькой сцене под крышей это бы точно заметили. Несколько людей ушло и я потом пожалел что к ним не поисоединился, поскольку 80 минут на сцене происходило что-то странное, с не очень понятной идеей и в довольно карикатурном исполнении. Видно, что актёры воплощали замысел постановщика, но в чём он был, этот замысел, я в итоге так и не понял. Вышел и спросил себя: что это вообще было? Что хотели всем этим сказать? И не смог ответить. Наверное, не только я, поскольку после спектакля зрители жиленько похлопали из вежливости и разошлись, недоуменно пожимая плечами..
В общем, хорошо подумайте, прежде чем идти и смотреть этот спектакль! Тем более, что альтернатива, особенно в этом театре, однозначно есть :)
Елена
17.03.2021
Шли на Кадочникову, но не пожалели, что попали на этот спектакль,
увидели, как в зеркале отражение собственной профессии - архитектор.
Так же стараемся терпеть вечно изменяющиеся пожелания Заказчиков,
иногда приходится наступать на горло собственному видению, но в результате
получается произведение архитектуры, в котором минимум сто лет жить людям.
Спасибо молодым исполнителям, действо - на одном дыхании захватило,
даже мой муж, который в театре часто засыпает, нашел много общего в наших
творческих подходах.
Ольга
01.02.2021
Сходите обязательно, если еще не были на этом спектакле. Сюжет, может быть, неоднозначен, но игра двух молодых и, несомненно, талантливых актеров затмевает все! На одном дыхании, с потрясающей энергетикой. Большое спасибо за атмосферный вечер.
С пожеланиями больших творческих успехов обоим Актерам,
Ваш верный зритель
Александр
17.12.2020
И вот мы с другом сходили сегодня на этот замечательный спектакль!!! Игра актеров просто великолепна,автор,который готов на любое,чтобы пьесу взяли,полон оптимизма , а Цензор в начале то совсем какой то сухой, лишён чувства юмора, но зато потом он по сути становится соавтором этих шуток в пьесе! Также он и критик , и актёр!!!
Спектакль великолепный,в нем быстро все меняется, обязательно схожу ещё!!!
А конец спектакля вообще был превосходным!!!
12

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up