Шалена кров

Додати в обране
Нуркан Ерпулат, Йенс Хілльє
Кирило ДанчукНаталія ШевченкоОлександр КрючковКирило Данчук, Євген ХрамцовЄвген ХрамцовКирило НіколаєвНаталія ШевченкоЄлізавета КузьмічоваКирило Ніколаєв, Наталія ШевченкоЄлізавета КузьмічоваНаталія Шевченко
Рекомендований вік до перегляду

Вистава без антракту.
Тривалість 1 год 40 хв.

Прем'єра: 18 квітня 2012 року

Переклад з німецької Алли Рибікової

Режисер - Алла Рибікова
Асистент режисера - Наталія Бурлака
Сценографія - Олексій Вакарчук
Костюми - Валентина Плавун
Музичний керівник проекту - Олександр Шимко
Звукорежисер - Алла Муравська

       П'єса створена авторами на основі фільму "La journée de la jupe" автора Jean-Paul Lilienfeld (Франція)

     Звичайна школа, можливо, десь у Берліні (або в густонаселеній Рурській області Німеччини), в одному з районів компактного проживання мігрантів і постмігрантів зі Сходу. Звичайний клас. Звичайний урок німецької літератури на тему "Твори Фрідріха Шиллера". Звичне тотальне незнання суті предмету - прикмета часу будь-якої звичайної школи в будь-якій країні, - на тлі поведінкової розбещеності учнів, що межує з непристойністю.

     Рутинний хід занять порушує несподівана подія: з сумки одного учня випадає на підлогу зброя. Справжня. Бойова. Вчителька виявляється спритнішою - і зброя потрапляє до її рук, що кардинально змінює хід уроку. Осягнення великих гуманістичних основ європейського мислення відбувається тепер під дулом пістолета. Граючи «Розбійників» Ф. Шиллера, зіпсовані підлітки приміряють на себе ролі лиходіїв і героїв. Повільно, але врешті вони усвідомлюють, що їхній світ - обмежений, агресивний і несправедливий. Однак наприкінці п'єси, коли силою зброї була нав'язана просвіта, один зацькований хлопчисько все ж використовує пістолет, щоб змусити себе любити і поважати. Таким чином, концепція п'єси отримує свій завершений акорд: щоб знайти особисту свободу, необхідно бути відповідальним перед більшістю, але в окремої особистості завжди залишиться бажання знехтувати цієї взаємозалежністю.

     Так, шлях до пізнання істин, як завжди, виявляється важким і гірким.

 Саундтрек до вистави: Fly to Life

Дійові особи та виконавці:

Вчителька  Наталія Шевченко
Латіфа  Марія ГончароваЄлізавета Кузьмічова
Маріам  Марія Агапітова
Мусса  Олександр Крючков
Бастіан  Ілля ІсаєнкоКирило Данчук
Хакім  Євген ОвчаровНікіта Снісаренко
Феріт  Олександр ГрековЄвген Храмцов
Хасан  Кирило Ніколаєв
Піаніст  Єгор Горшков

Преса про виставу:

Коментарі:

20.01.2022
На мой взгляд это один из лучших спектаклей, что сейчас идут в Киеве.
Спасибо!
Потрясена и постановкой, и невероятным актерским мастерством каждого (!) участника!
Александр
13.12.2021
Только что со спектакля. Спектакль в целом понравился, сюжет довольно тяжёлый и напряжённый. Это тот случай, когда единственный способ успокоить школьников,которые только и могут , что садятся на голову бедной учительнице, есть только и только сила. Ещё и вдобавок переосмыслить свои взгляды на жизнь. Игра актеров невероятная, тут они отдаются изо всех сил, поэтому хочу поблагодарить каждого : Наталью Шевченко, Александра Грекова, Александра Крючкова, Евгения Овчарова, Илью Исаенко, Марию Агапитову и Марию Гончарову за те старания,которые вы отдали нам,дорогим зрителям! Рекомендую сходить на этот спектакль тем,кто хочет переосмыслить свою жизнь,кому она кажется скучной и неинтересной.
Очень захватывающее представление, от начала и до конца сидишь в напряжении, очень актуальная тема про современных подростков, игра актеров на высоте.
09.06.2021
Очень нравится образ учителя в этом спектакле! Я бы номинировал Наталью на конкурс " Учитель года"! Спасибо, мне все очень понравилось. Актеры на высшем уровне. Получил незабываемые эмоции от их игры!
Администратор
26.10.2020
Здравствуйте, Виктор!
Заболел один из участников спектакля.
Виктор
26.10.2020
А почему заменен сегодняшний спектакль?
оля
15.11.2019
конкретно не только об этом спектакле. можете считать меня ханжой, но я не приемлю ненормативной лексики, и в моем окружении ее никто и не употребляет. поэтому нельзя ли в анонсе спектакля указывать:"" внимание! спектакль содержит ненормативную лексику"!
Надя
25.10.2019
Спектакль шикарный, а игра просто великолепная. Жёстко конечно, но оно того стоило!
27.06.2019
Категорично не згоден з негативними коментарями. Спектакль прекрасний. Так, важкий, але гра акторів неперевершена. Брав на виставу доньку-підлітка. Сказала, що так і нада нас вчити, під дулом пістолета, то може б і був толк з нас. Шкода, що не знаю німецької, німецікі фрази то інтуітивно зрозумілі, а пісні, шкода, що не розумію.
Рона
10.11.2018
Театр Русской Драмы-мой любимый театр,который я постоянно посещаю,сегодня я увидела спектакль "бешеная кровь"спектакль ни о чем!!!Не советую идти подросткам!!На спектакле употребляется ненормативная лексика,мне было очень стыдно видеть все это,как режиссеру вообще могло в голову прийти такое ставить??Кошмар

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up