Різдвяні марева

Додати в обране
Н. Птушкіна
Лідія ЯремчукОлена Червоненко, Лідія ЯремчукВолодимир Осадчий, Олена ЧервоненкоНаталя ДоляНаталя Доля, Людмила Курмель, Володимир ОсадчийНаталія КудряПетро СоваЛюдмила КурмельНаталя Доля, Олена Червоненко, Лідія ЯремчукНаталія Кудря, Людмила Курмель, Петро СоваВолодимир Осадчий, Лідія ЯремчукНаталія Кудря, Володимир ОсадчийНаталія Кудря, Лідія ЯремчукНаталія КудряНаталя Доля, Петро СоваНаталя Доля, Олена Червоненко, Лідія ЯремчукНаталя Доля, Петро Сова
Рекомендований вік до перегляду

Комедія на дві дії.

Тривалість 2 години 40 хв.

Прем'єра: 25 грудня 2018 року

Режисер – Ірина Дука

Сценографія – Олексій Вакарчук

Художник по костюмах – Валентина Плавун

Музичне оформлення – Олександр Шимко

Відеосупровід – Олексій Рабін, Андрій Рябін, Олександр Шабанов

Помічник режисера – Ірина Алдошина, Денис Степенко

         Чого тільки не трапляється з людиною, та ще й під Новий рік, або напередодні Різдва! Наш герой прямував до однієї квартири на побачення, а потрапив до зовсім іншої. Господині цієї квартири – стара діва та її хвора мати, змирилися вже з думкою, що стара доживає останні дні. Донька читає матері перед сном  англійського класика Ч. Діккенса, та обидві мріють про щось таке примарне, красиво-романтичне, сентиментальне, яке можливе лише в романах з далекого XIX століття.

     Проте ... Щастя може прийти у дім кожного, варто лише цього забажати, відчайдушно поборотися за нього, та не відступитися у критичний момент, пожертвувати правдою, і, як казав російський класик, над вигадкою облитися сльозами, але в реальному житті проявити твердість духу та рішучість характеру.

      До творчих здобутків сучасного драматурга  Н. Птушкіної театр звертався неодноразово. Можна з упевненістю сказати, що її творчість – своєрідна енциклопедія звичаїв, що панували усюди-скрізь та легко упізнавалися повсюдно. Сподіваємося, що глядач відзначить у цій постановці яскраві, нестандартні, часом абсурдні перипетії та риси персонажів, властиві саме тій дійсності, в якій, вочевидь, краще віддати перевагу жорстоким реаліям, аніж зрідка навіяним ефемерним мріям. Хоча, хто зна, чи не навпаки?..

Дійові особи та виконавці:

Софія Іванівна  Ірина ДукаЛідія Яремчук
Тетяна  Наталія КудряНаталя Доля
Ігор  Петро СоваВолодимир Осадчий
Діна  Людмила КурмельОлена Червоненко

Коментарі:

10.02.2022
Хороші актори, гарні декорації. Але! Змісти, які транлюються – просто жах! ?????????????????????????????????

Насильство над жінкою (актор дає ляпаса жінці і вона цьому радіє і навіть одобрьє! І це коли майже кожна друга жінка в Україні стражає від домашнього насильства).

Все, що я запам’ятала з ціїє вистави: жінка обов’язково має вийти заміж, інакше вона «недолюдина», жінка сприймає насильство як комплімент і вияв почуттів, токсичні стосунки з матір’ю (матір все життя критикує, контролює, маніпулює жінкою і все це подається як щаслива родина).

Мені було дуже складно і неприємно дивитися цю виставу! Я не розумію, чому у 2022 році я маю дивитися на стереотипи і погляди далеких нулєвих.
Адміністратор
23.12.2021
Здравствуйте, Богдан!
Идти нужно на ту дату, которая указана в билете. 24 числа, состоится спектакль который выкупила организация, по этой причине он не стоит в афише.
Богдан
23.12.2021
Здравствуйте,спектакль Рождественские Грёзы по афише состоится 25.12.21,а уже есть билеты на этот же спектакль ,но на 24.12.21,то что делать ,идти завтра или по этому же билету прийти 25чмсла
11.11.2021
Добрый день. Подскажите пожалуйста, почему нет возможности купить билет на спектакль "Рождественские грезы" на 25.12.2021 в интернете? С чем это связано и почему надо ехать в кассу театра?
01.12.2020
Огромное спасибо за первые новогодние впечатления.????
Прекрасный актерский квартет.????
Любимому театру творческих, ярких, позитивных дней.????
Администратор
29.11.2020
Здрастуйте, Леся!
Якщо квиток не надійшов на почту, зверніться до тнхнічної підтримки на сторінці Контакти.
Квиток друкувати не обов'язково, достатньо показати скрін з телефону, але він повинен бути належної якості, щоб сканер зміг прочитати штирх код.
29.11.2020
Доброї ночі. Онлайн оплатила квиток, та він на пошту не прийшов. Як роздрукувати? Чи достатньо показати скрін електронного квитка?
Анна
29.10.2020
Добрый день!
Можно прийти на этот спектакль с спокойным семилетним ребенком?)
Администратор
14.09.2020
Здравствуйте, Николай!
Обязательно будет!)
Николай
14.09.2020
Администратор,скажите пожалуйста , этот спектакль будет в декабре или январе?

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up