В цьому милому старому домі

Додати в обране
О. Арбузов
Олена СілантьєваДмитро Савченко, Олена СілантьєваОлена СілантьєваДмитро Савченко, Олена СілантьєваДмитро СавченкоТетяна НазароваВіктор Алдошин, Ніна НіжерадзеТетяна НазароваВіктор Алдошин, Тетяна Назарова, Ніна НіжерадзеСтаніслав МосквінОлена Сілантьєва
Рекомендований вік до перегляду

Комедія на дві дії.

Тривалість 2 год. 30 хв.

Прем'єра: 9 травня 2016 року

Постановка – Михайло Резнікович

Режисери – Ольга Гаврилюк, Дмитро Морозов

Сценографія – Олексій Вакарчук

Костюми – Олена Дробна

Композитор, музичне оформлення – Олександр Шимко

Хореографія  – Ольга Голдис

Концертмейстери – Вадим Аскевич, Єгор Горшков

Звукорежисер - Алла Муравська

Помічник режисера – Михайло Гейкрайтер

Суфлер – Лілія Пась

   Як часто ми не можемо усвідомити свого щастя, вічно незадоволені собою та іншими, висуваємо претензії - нас, мовляв, недостатньо люблять, не цінують, не розуміють ... І в один момент, піддавшись, скороминущій пристрасті, яка, як нам здається, і є те саме справжнє почуття, спалюємо мости, знищуємо все, що створювалося власними руками. А коли приходить протверезіння, поспішаємо назад, склеїти уламки колишнього життя в надії повернутися і повернути.
   У такій ситуації опинилася Юлія, героїня п'єси "У цьому милому, старому домі", створеній видатним драматургом Олексієм Арбузовим у другій половині двадцятого століття і прочитаній Михайлом Резніковичем разом з акторами театру на початку століття двадцять першого. Це четверте звернення режисера до драматургії всесвітньо відомого автора.
  Між минулим та Юлією розверзлася безодня, час затягнув глибокі сердечні рани, а чоловік, залишений Юлією в цьому минулому, впорався і з ситуацією, і з собою, і своїм болем відкрив своє серце для нового кохання.
   Повернувшись за давно залишеним та легко забутим почуттям, вона розуміє, що назад дороги немає. І хоча в цьому милому старому будинку все для неї рідне, вона тут вже чужа.
  Запізнилася... Її поїзд "промчав, на стиках брязкаючи, замовкли колишні оркестри". Її місце у серці чоловіка, покинутого нею, зайняла інша. І звуть цю іншу, яка подарувала йому надію і любов - Ніна, - світла, відчайдушна дівчина, смішна і зворушлива. Інша. І наш герой, - Костянтин, - розчинився в ній, не залишивши колишній дружині ні можливості, ні шансу на відновлення минулих стосунків. Навіть діти, їхні спільні діти - Юлії і Гусятникова, що встигли подорослішати за час розлуки, - дозволили новому коханню батька: «БУТИ».
  Як проявить себе Юлія в сформованій ситуації? Чи вистачить благородства, жертовності та розуміння? Чи зуміє вона дозволити бути щасливим тому, кого, колись не роздумуючи, поранила, чи буде відстоювати своє право на сімейне щастя і любов?

Дійові особи та виконавці:

Гусятніков Костянтин Іванович  Станіслав МосквінДмитро Савченко
Раїса Олександрівна  Ніна Ніжерадзе
Eраст Петрович  Віктор АлдошинВ'ячеслав ЛісенбартЮрій Мажуга
Юлія Миколаївна  Тетяна Назарова
Ніна Леонідівна  Олена Сілантьєва
Фредерік  Віталій Метерчук
Сашенька  Ангеліна Симонова
Макар  Дмитро Симоненко
Митя Хрустіков  Кирило Ніколаєв
Аля  Катерина ДоронінаНаталія Сергієнко

Преса про виставу:

Цей милий дивний дім
Анастасія ГЕРМАНОВА
"День" №80, (2016)

Этот милый старый дом
Олена ФРАНЦЕВА
«Театральное крылечко» №1(18), 2016 р.

Коментарі:

Павел
12.11.2021
Здравствуйте, когда планируете показать спектакль? Хочу сходить на него.
Александр
24.10.2021
Спектакль очень хороший! Во время него происходит экскурс зрителя в послевоенные годы. Рассказывается о тяготах военной жизни, и о жизни Гусятникова, его семьи, бывшей жены Юлии,которая очень хочет вернуться в этот милый дом. Но не судьба. Очень взяла за душу жизнь и судьба Нины. Все актеры точно попали в свои образы. Новый Макар Дмитрия Симоненко,более чем уверен,намного чётче попал в образ , чем Илья Пономаренко. Обязательно приду на этот спектакль повторно, а всем, кто не был, советую в обязательном порядке побывать на нём!
28.09.2021
Хочу еще добавить о неудачном выборе актера на роль Фредерика, как-то староват для этой роли
28.09.2021
Спектакль в целом понравился. Актеры, как всегда, на высоте. Музыкальная концовка показалась неуместной. Резануло уши «ихний батальон» из уст Юлии ( Назаровой). Непростительно. Почему не ставите неувядаемые, и всегда актуальные пьесы Островского?!
Инна
24.09.2021
Здравствуйте, когда будет известно имя исполнителя роли Макара?
Администратор
10.09.2021
Здравствуйте, Александр!
Будет ввод нового артиста в спектакль.
Александр
08.09.2021
Здравствуйте, будет ли кто то играть Макара вместо Ильи Пономаренко? Или последующие спектакли будут без этой роли?
Юлія
31.07.2021
Вчора перший раз подивилася цю виставу. Вона чудова, така щира. Актори гарно показали почуття героїв, всю виставу хвилюєшся за долю кожного. Всі грали дуже гарно, але особливо сподобалася гра Д.Савченка, він такий різний був в своїй ролі, такий цікавий. Це знаєте, як за дві години побачити переживання всього життя людини і зрозуміти його думки, вчинки. У виставі підіймається багато життєво важливих тем, одна з яких про те, що варто говорити про свої почуття з коханими, не мовчати, це може врятувати кохання, стосунки....
Постановка мені дуже сподобалась. Костюми настільки вдало підібрані і кожному личать, що не костюм - то шедевр.
Взагалі вистава залишає приємне враження. Все таки енергія живої гри в театрі, це щось незбагненне. Неймовірне!
Дякую цьому чудовому театру, який несе добро та світло в цей світ!
Бажаю вам щастя і процвітання!!!!
17.03.2021
Здравствуйте. Билетов уже нет на завтра?
Дмитрий
12.12.2020
Скучный и абсолютно старомодный спектакль. Не комедия. Даже удивительно, что указали этот жанр. Несвязность пьесы. Актёрам спасибо за старания, но их жалко, постановка не интересная. Смотрел с супругой, мнение о спектакле совпали на 100%. Извините, но еле досидели до конца. Театру желаю в будущем прекрасных спектаклей! /Наш возраст 50+/

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up