Вітер шумить в тополях

Додати в обране
Жеральд Сіблейрас
Image Вітер шумить в тополяхImage Вітер шумить в тополях
Олександр Валюк, Євген Лунченко, Андрій Пономаренко Олександр Валюк, Євген Лунченко, Андрій Пономаренко Євген Лунченко, Андрій Пономаренко Олександр Валюк, Євген Лунченко, Андрій Пономаренко Андрій Пономаренко Євген Лунченко Олександр Валюк, Андрій Пономаренко Олександр Валюк, Євген Лунченко, Андрій Пономаренко Олександр Валюк Олександр Валюк, Євген Лунченко, Андрій Пономаренко
Рекомендований вік до перегляду

Героїчна комедія. Вистава без антракту

Тривалість 1 год. 30 хв.

Прем'єра: 6 жовтня 2016 року

Замовлення квитків

6 червня, четвер
18:30

Режисер – Євген Лунченко

Художник-сценограф – Олексій Вакарчук

Художниця з костюмів – Валентина Плавун

П'єса «Вітер шумить в тополях» представлена «Агенцією – Драма Сюзанн Сарк'є – Париж (Франція) / Adence Drama – Suzanne Sarguier – Paris (France)».

 

Ця історія – своєрідна сага про трьох літніх чоловіків, які пройшли війну. Вони доживають свій вік у притулку, але при цьому зберігають у собі величезну любов до життя, один до одного, бажання рухатися до заповітної мрії, почуття гумору і непохитність перед труднощами. Життєлюбство героїв створює ілюзію, в якій кожен стає щасливим – тут і зараз! І ще – загальна мета, одна на трьох: дійти, попри все, до «заповітних тополь», нехай і міфічних... А ось чи дійдуть до них наші герої, чи збережуть себе, свою віру, любов до людей, щирість і відкритість – вирішувати вам, дорогі глядачі!

 

У виставі лунають гучні звуки та постріли.

Дійові особи та виконавці:

Густав  Євген Лунченко
Фернан  Андрій Пономаренко
Рене  Олександр Валюк

Преса про виставу:

У кожного свій шлях до мети
Едуард ОВЧАРЕНКО
CultUA.media 10.10.2016

 
go_up