Валюк Олександр Сергійович

артист

Вистави та ролі:

Вітер шумить в тополях Рене
Чарівник Смарагдового міста Тотошка
Каліка з острова Інішмаан
сьогодні, 20.08 
Бартлі МакКормік
Майже сімейна вечеря
16.08, 5.09 
Клод Гатіньйоль
Вид з мосту Агент Імміграційного Бюро
Загадкове нічне вбивство собаки
9.09, 18.09 
Перший поліцейський / Касир
Д-р Помічник Животи
Джульєтта і Ромео
21.08, 4.09 
Бенволіо, племінник Монтеккі і друг Ромео
Занадто одружений таксист Репортер
Пані міністерша Гість
№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена) Тіло чоловіче, середнього віку
у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Суміш небес і балагана у виставі Чарівник Смарагдового міста у виставі Джульєтта і Ромео у виставі Джульєтта і Ромео у виставі Майже сімейна вечеря у виставі Майже сімейна вечеря у виставі Майже сімейна вечеря у виставі Каліка з острова Інішмаан у виставі Чарівник Смарагдового міста у виставі Дрібниці життя у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Чарівник Смарагдового міста у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Джульєтта і Ромео у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Добрі люди... у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Новорічні сюрпризи у виставі Чарівник Смарагдового міста у виставі Дрібниці життя у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Загадкове нічне вбивство собаки у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Джульєтта і Ромео у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Дрібниці життя у виставі Циничная комедия у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Чарівник Смарагдового міста у виставі Добрі люди... у виставі Джульєтта і Ромео у виставі Вітер шумить в тополях у виставі Добрі люди... у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Джульєтта і Ромео

Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого у 2011 р.
У театрі ім. Лесі Українки з 2011 р.

Театральні роботи:

"Циничная комедия" (2012)
"Пробуждение весны" (2012)
"Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!)" (2011)

Коментарі:

27.12.2018
К этому артисту только самые лучшие эпитеты: самый очаровательный, глубокий, тонкий, ранимый, настоящий, и самый, самый ИЗЯЩНЫЙ!
Он не играет! Александру режиссер предлагает обстоятельства и он живет в них!!!
От его тонких фраз в спектаклях замирает сердце и даже невозможно не плакать (в "Джульетте и Ромео", когда Меркуцио ранен "Держись, держись! Рана не из глубоких!", в "Ветер шумит в тополях" - "А я их потерял", когда герой Андрея Пономаренко, Фернан, говорит о перелетных птицах).

Ирина
02.05.2018
Вчера впервые увидела Вас в роли Рене.С первой секунды поразило и порадовало почти забытое сейчас умение владения жестом.Мало актёров уделяют внимание жесту, а Ваш Рене прямо завораживал каждым движением.При этом прекрасная дикция, пластика, гармоничное участие в в ансамбле с незаурядными партнёрами и удивительное обаяние - БРАВО!
Я
30.03.2018
Але ж гарний!
Yaryna
19.06.2017
Вы бесподобны в роли Рене. Желаю больших творческих испытаний и достижений.
Марина
09.07.2014
Браво! Вы гениальны!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up