Дяк Юрій Іванович

заслужений артист України

Вистави та ролі:

у виставі Дрібниці життя у виставі Дрібниці життя у виставі Дрібниці життя у виставі Ризик (Коханці та злодії) у виставі Ризик (Коханці та злодії) у виставі Ризик (Коханці та злодії) у виставі У полоні пристрастей (Камінний господар) у виставі Оголена зі скрипкою у виставі Підступність і кохання у виставі Тепленьке місце у виставі Занадто одружений таксист у виставі Занадто одружений таксист у виставі Занадто одружений таксист у виставі У полоні пристрастей (Камінний господар) у виставі Добрі люди... у виставі Добрі люди... у виставі Добрі люди... у виставі Добрі люди... у виставі У полоні пристрастей (Камінний господар) В спектакле В плену страстей (Каменный властелин)у виставі Прощальне танго у виставі Прощальне танго у виставі № 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена) у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!) у виставі Прощальне танго у виставі Прощальне танго у виставі Всюди один... Свічка на вітрі у виставі Всюди один... Свічка на вітрі у виставі Всюди один... Свічка на вітрі у виставі Всюди один... Свічка на вітрі у виставі Шаленство кохання у виставі Прощальне танго у виставі Прощальне танго у виставі Прощальне танго у виставі Прощальне танго

Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого у 2010 р.
У театрі ім. Лесі Українки з 1.06.2006 р.

Театральні роботи:

"Чёрные девы" (2011)
"Чуть мерцает призрачная сцена... (Юбилей. Юбилей? Юбилей!)" (2011)

Ролі у кіно:

2012    Женский доктор (Украина)
2012    Влюбленные в Киев (киноальманах) (Украина, в производстве) - главная роль
2011    Доярка из Хацапетовки-3 (Россия, Украина) 
2011    Доставить любой ценой (Украина) - Феденька
2010    Вера, Надежда, Любовь
2010    Брат за брата  - Борис, студент
2010    Антиснайпер. Выстрел из прошлого (Россия, Украина)  -  Маркелов в молодости
2009    Чудо (Украина) -  журналист
2008    Разлучница (Россия, Украина)

Преса:

Коментарі:

Ганна
13.02.2018
Бачили Вас у Прощальному танго. Ви маєте досягти великого успіху у професії.
Игорь
18.12.2017
Талантливый актер. Видел все его роли. Лучше всего он смотрится в Прощальном танго.
Кеша
04.09.2017
Ждём новых ролей и не перестаёт восхищаться старыми! Вы бесподобный,замечательный актёр.
Галинка
01.10.2015
28 вересня я була на виставі "Шаленство кохання". Як мені сподобалося!!! Запам"ятався Ераст,особливо, коли він кричав))) Гарний чоловік. Жалкую,що не подарувала квіти,хоча б мені,напевно, не вистачило б сміливості. Планую ще прийти на вистави з Вашою участю.
Елена
21.05.2015
Юрий-Вы красивый,уверенный в себе мужчина. Ваша игра на сцене не может оставить зрителей,особенно их женскую часть,равнодушными))) Процветания и творческих взлетов без падений!!!
Юлианна
20.05.2015
Были с подругой 18 мая на "Риске". Нет слов,чтобы описать емоциональное состояние души после знакомства с игрой этого актёра! Настолькохаризматичный, с незаурядной внешностью молодой человек. Очень хорошо,что наше искусство будет процветать благодаря таким персонажам. Пусть загоревшаяся звезда Вашего,Юрий, таланта не угасает как можно дольше!!!
Изольда Арнольдовна Кац-Апрельская
04.07.2013
Юрочка гениален, талантлив и одарен!!! Для нас - актера эталон!
Юрий Иванович 27 июля порадовал очень! В этот раз Эраст был влюлен и в это верилось! Играл смело, самоотверженно! Браво!
Альона
17.04.2013
Сьогодні ввечері після напруженого робочого дня я з донькою відвідала театр, з задоволенням переглянула виставу "Любовное безумие". Я дуже горда, що наш земляк виконував одну з головних ролей. Юрій Дяк, талановитий, молодий актер, який народився в мальовничому містечку, на березі Дністра, Могилеві-Подільському. Юрій, ми пишаємось тобою і дякуємо тобі за прекрасну гру. З повагою та найкращими побажаннями Альона та Марінка Гайчук.
Антон
18.02.2012
Могилёв тобой гордится!!!!!=)))))
12

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up