Свої

Додати в обране
за п’єсою Івана Буковчана «Перш ніж проспіває півень»
Image Свої Image Свої
Віктор Алдошин, Ксенія Ніколаєва, Анатолій Ященко Олександр Греков, Віктор Семирозуменко Катерина Мелешко Сергій Озіряний Юрій Дяк Марія Бережко, Олександр Греков, Людмила Курмель, Олена Червоненко Владислава Коровай Діна Андрійчук, Олександр Греков, Віктор Семирозуменко Ксенія Ніколаєва, Віктор Семирозуменко, Анатолій Ященко Віталій Овчаров, Валерій Рождественський, Дмитро Савченко Віталій Овчаров Діна Андрійчук, Юрій Дяк Олена Червоненко Катерина Мелешко Тетяна Остапенко Сергій Бережко, Віталій Овчаров, Дмитро Савченко Дар'я Хвостенко Гліб Суряга Сергій Бережко Ксенія Ніколаєва Людмила Курмель, Гліб Суряга Сергій Бережко, Віталій Овчаров, Дар'я Хвостенко, Олена Червоненко
Рекомендований вік до перегляду

Драма на дві дії

Тривалість 2 год. 05 хв.

Прем'єра: 3 грудня 2022 року

Замовлення квитків

16 липня, вівторок
18:30

Режисер – Олександр Степанцов

Сценографія – Олена Дробна

Костюми – Костянтин Кравець

Помічники режисера – Михайло Гейкрайтер, Катерина Лесик

Переклад з словацької Йосипа Андерша і Ганни Неруш

Місце дії ‒ невеличке словацьке місто, окуповане нацистськими військами. Час дії ‒ одна з листопадових ночей 1944 року, після придушення Словацького національного повстання.

 

Десятьох городян-заручників кидають до занедбаного кінотеатру. Вони різні за своїм соціальним станом, але мають дещо спільне ‒ не дотримались комендантської години, згідно з якою забороняється пересуватися містом після сьомої вечора. Вони ще не знають, що в місті було скоєно замах на особистого охоронця коменданта і що для них це матиме невтішні наслідки. Під загрозами та небезпеками вони будуть вимушені діяти згідно з інстинктом самозбереження.

 

Вочевидь відомий словацький публіцист і драматург Іван Буковчан знав, що відчувають, про що думають, що обговорюють люди в окупованих містах. Про що мріють Фанка та Ондрей та які найважливіші слова вони прагнуть сказати одне одному, «перш ніж проспіває півень...».

Дійові особи та виконавці:

Фанка  Владислава КоровайДар'я Хвостенко
Ондрей  Олександр ГрековОлександр Соколенко
Терезчак  Віктор АлдошинСергій Бережко
Баб’якова  Людмила КурмельТетяна Остапенко
Шустек  Віталій ОвчаровВіктор Семирозуменко
Угрик  Юрій ДякДмитро Савченко
Незнайомий  Гліб Суряга
Томко  Сергій ДетюкАнатолій Ященко
Дружина аптекаря  Ксенія НіколаєваОлена Червоненко
Маріка  Діна АндрійчукКатерина Мелешко
Фішл  Сергій ОзірянийВалерій Рождественський

Преса про виставу:

 
go_up