Пані міністерша

Додати в обране
Браніслав Нушич
Тетяна Назарова, Олег СавкінДмитро Савченко, Наталія ШевченкоЛариса Кадочнікова, Олег СавкінДмитро СавченкоНаталія КудрявцеваТетяна НазароваАндрій ПономаренкоТетяна Назарова, Ірина Новак, Наталія ШевченкоТетяна Назарова
Рекомендований вік до перегляду

Комедія.  Вистава з антрактом.
Тривалість 3 год 15 хв.

Прем'єра: 8 лютого 2001 року

Постановка - Михайло Резнікович, Леонід Остропольський
Сценографія та костюми - Марія Левитська
Режисер - Василь Юрців
Композитор - Юрій Шевченко
Тексти пісень - Юрій Рибчинський
Балетмейстер - Алла Рубіна

Переклад з сербськохорватської - Т. Вірта
Сценічна редакція В.Сіліної

   За 90-річну історію нашого театру своє друге втілення на його сцені отримала яскрава, бездоганна за жвавістю і дотепністю комедія "Пані міністерша" (1928), створена великим сербським драматургом Б. Нушичем (1864-1938).
  Герої цієї комедії мешкають у спокійному життєвому просторі, де немає ні бурі, ні негоди, ні землетрусів, ні інших незвичних катаклізмів. Це середовище середнього буржуа міцно відокремлене щільною стіною від усіх тих вітрів, що хитають суспільством. Усі живуть в своїх кімнатах, а вулиця стає для них справді окремим світом, буквально закордонням, де події, що глобально потрясають країни і континенти - це лише післяобідні напівдрімотні читання.
  Та раптом з цього середовища, наче у лотереї, було взято за руку і висмикнуто одну добропорядну, вірну дружину і хорошу господиню. Саме пані Живка Попович неждано-негадано піднялася над нормальною, як здавалося б, стабільністю життя. До цього часу її чоловік, добросовісний чиновник середнього рангу, отримував платню, якої ледь вистачало на життя. Тому сім’ї доводилося викручуватися, робити дрібні борги "до зарплатні", перешиваючи старий одяг ...
  Але що раптом сталося? А те, що чоловікові пані Живки зненацька запропонували портфель міністра. Справді, може і запаморочитися у голові бідної жінки, яка звикла до інших ритмів, норм, правил поведінки. Перед Живкою відкрилося великі можливості для  діяльності, у ній раптово прокинулися марнославство, ексцентричність, користолюбство, заздрість, нетерпимість.
  Навколо цього раптового перетворення героїні комедії, пов'язаного з історією її піднесення і гіркого падіння, і тримається уся інтрига. Комедія характерів у найкращих своїх традиціях геніально поєднується з комедією моралі.

Дійові особи та виконавці:

Живка  Тетяна Назарова
Сіма Попович  Олег Комаров
Дара  Наталія Шевченко
Рака  Кирило НіколаєвВладислав Мелешко
Чеда Урошевич  Дмитро Савченко
Ріста Тодорович, торговець шкірами  Борис Вознюк
Д-р Нінкович, секретар Міністерства іноземних справ  Олег Савкін
Дядько Васа  Станіслав Москвін
Тітка Савка  Наталія Кудрявцева
Пані Ната Стефанович  Лариса Кадочнікова
Пані Драга  Ізабелла ПавловаТетяна Остапенко
Анка, служниця  Ірина Новак
Чиновники міністерства  Андрій КоваленкоВіктор СемирозуменкоЮрій ЯковлєвСтаніслав Бобко
Гості  Михайло АугустЄвген ХрамцовЄвген ОвчаровЛюдмила КурмельОлег ЗамятінОлександр ХорошкоМаксим НікітінЮрій ГребельникОльга КогутОльга ПервєєваВолодимир БродськийЛюбов СолодоваОлександр ВалюкОлександр КрючковПетро Сова
Слуги  Євген ХрамцовСтепан ЯнчукВалерій ГайфуллінЮрій КухаренкоДмитро СимоненкоКирило Данчук

Коментарі:

01.05.2018
Великолепный спектакль - жизненный , с юмором ! Море прекрасных эмоций - и все это благодаря яркой и слаженной работе всего актерского состава !
Особенная благодарность Татьяне Назаровой, Дмитрию Савченко, Олегу Савкину ! Блистательная игра ! Браво !!!
А песни (спасибо за тексты Ю. Рыбчинскому) внесли свой колорит в спектакль .
Спасибо за замечательно проведенное время, которое пробежало незаметно, и так не хотелось уходить ! Просто хочу еще ! Наверное , пойду опять за билетом :)
Инна
30.04.2018
Спасибо за спектакль всем актерам. Получили массу удовольствия! Отдельное спасибо Татьяне Назаровой, Олегу Савкину и Дмитрию Савченко! БРАВО!!!!!
30.04.2018
Как нехорошо, когда действительно вечно актуальный сюжет негативно контрастирует с поразительно (для этого театра) провальной режиссурой - хочешь слышать, но не слышишь. Песни ужасные, за исключением двух-трех вещей, китч на китче. Мюзикл не удался, поучительная история на комедийном фундаменте тоже. На второй акт остались только из-за предстоящего появления Бабаева, но и он был заменен, если я не ошибся, Борисом Вознюком, хотя на этой странице Давид Вольфович все еще числится единственным исполнителем роли. Скорейшего выздоровления поистине народному артисту.
Адміністратор
14.01.2018
Ника!
К сожалению, это не известно. Надеемся что будет. Следите за репертуаром.
Ника
14.01.2018
Ув., администратор! В спектакле " Смесь небес и балагана " нам очень понравилась сценка из " Госпожи министерши " в исполнении Татьяны Назаровой. Скажите, пожалуйста, есть ли у нас шанс увидеть этот спектакль в этом сезоне ? В афише на ближайшее время его нет. Заранее благодарны за ответ.
20.09.2017
Подскажите когда планируется спектакль, будет ли в этом театральном сезоне?
25.04.2017
Дуже хороша акторська гра, приємна атмосфера, актуальний спектакль і для нашого часу піднімаються проблеми відносин. Дякую за хороший настрій!
16.01.2017
Ура! Спасибо, Админ. Мне одного раза недостаточно :-)
Администратор
15.01.2017
Лора!
Спектакль не снимают! Следите за афишей.
15.01.2017
Я, наконец-то, на него попала!
Постановка ОЧЕНЬ понравилась! Яркая, многогранная, музыкальная, с богатым составом актеров, многих из которых мы здесь увидели с новой стороны, и актуальная, похоже, во все времена.
В общем, у меня восторг-восторг! :-) Актерам браво! Зрителям рекомендую всем-всем-всем!

Но, дорогой админ, этого спектакля опять нет в планах наперед. Неужели его снимают с показа? Но он такой замечательный, и в зале был аншлаг. Почему нет графика по нему?

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up