№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Додати в обране
Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакЛюбов ТищенкоКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з англійської – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Наталія КудряОльга Когут
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Любов ТищенкоІрина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Андрій ПономаренкоВіктор СемирозуменкоОлександр Валюк
Керуючий  Олег КомаровВолодимир Бродський
Офіціант  Юрій ЯковлєвСергій ОзірянийВіктор Семирозуменко
Покоївка  Тетяна ОстапенкоІрина Бучко

Коментарі:

18.04.2019
Замечательный спектакль с интересным сюжетом, хорошей постановкой и прекрасной игрой актёров. Увлекает практически мгновенно, и забываешь обо всём. Кирилл Кашликов в роли мистера Пигдена просто великолепен. Юрий Яковлев - лучший «Джек-потрошитель» всех времён и народов, покорил с первых же минут. А Памела в исполнении Ольги Когут вообще неподражаема. Столько страсти и столько характера... Но всё это легко и очень весело. Спасибо всем, кто над этим спектаклем работал. У вас получилось. А публика сегодня особенно долго не отпускала артистов со сцены, и это лучшее подтверждение моей правоты )))
13.12.2018
12.12.18.
Посетили с друзьями спектакль "№13". Все в восторге! Это было бесподобно! Спасибо всем участникам спектакля, вы все - невероятные!
20.11.2018
Я не очень люблю такие комедии. Если бы не двое Актеров (именно с большой буквы) Кирилл Кашликов и Наталья Шевченко - ушла бы даже не дождавшись антракта.
Они оба потрясающие! А Кирилла Григорьевича по сути теперь не увидишь на сцене - только в этом спектакле. Он гениален - и как актер, и как режиссер! Тем более видеть совместную работу с Натальей - вдвойне прекрасно.
За импровизацию самим Кириллом - респект!
08.11.2018
Один из любимых спектаклей. В большой мере из-за участия в нем Кирилла Кашликова. Так, это обычная комедия, с банальными интригами, обычным для данного жанра юмором и нервозными ситуациями. Но игра Кирилла придает ей особый оттенок, тонкость, шарм, трогательность, искрометность. Идите, смотрите, получите самые лучшие впечатления.
Без імені
15.10.2018
Когда будет следующий спектакль?
Без імені
02.10.2018
Мы так ждали этот спектакль в этом сезоне. Его опять отменили. О каких ремонтных работах речь?... Если спектакль заменили другим.
Администратор
01.10.2018
Доброго дня, Ксенію!
Інформація щодо продажу квитків на 17.10 буде залежати від планових ремонтних робіт у великій залі, що зараз плануються. Слідкуйте за репертуаром.
Ксeнія
01.10.2018
Добрий день. А коли будуть у продажі квитки на 17.10?
27.07.2018
Как провести вечер среды? Казалось бы, для молодого поколения "тех, кому нет 30-ти" выбор очевиден - тусовка с друзьями в кафе, поход в ночной клуб и т.п. веселье. Но, поверьте, мне - девушке "немного за 30" - гораздо веселее его провести в компании друзей, прийдя на спектакль "№13 ("Безумная ночь, или Женитьба Пигдена").
Мало того, я уверена, что данный спектакль понравиться каждому, вне зависимости от возраста и пола.
Смешной, абсурдный, яркий и невероятно драйвовый и захватывающий - эмоции, которые обычно возникают у зрителя при просмотре кино. Но кто бы мог подумать, что эти же эмоции может вызвать спектакль!
Огромное спасибо актерам за невероятную и профессиональную игру, за безошибочное попадание в образы героев! Бог свидетель - я давно еще так не смеялась! Браво!
Без імені
26.07.2018
Спасибо вам дорогие и любимые актеры за вчерашний спектакль!!! Вы вчера были восхитительны все без исключения. Каждый проживал вчера именно свою роль. Я получила море удовольствия, 2,5 часа смеха, радости и хорошего настроения. Это было приятное закрытие для меня этого театрального сезона. И еще с большим удовольствием жду уже следующего!!! Так не хотелось, чтобы спектакль заканчивался. Кирилл Григорьевич БРАВО вам!!! Не видела до этого спектаклей с вашим участием, но влюбилась в вашу игру с первого взгляда. До скорой встречи!!!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up