№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Додати в обране
Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакЛюбов ТищенкоКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з англійської – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Наталія КудряОльга Когут
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Любов ТищенкоІрина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Андрій ПономаренкоВіктор СемирозуменкоОлександр Валюк
Керуючий  Олег КомаровВолодимир Бродський
Офіціант  Юрій ЯковлєвСергій ОзірянийВіктор Семирозуменко
Покоївка  Тетяна ОстапенкоІрина Бучко

Коментарі:

влад
20.02.2017
Хорошая игра актеров. Не понравился сам сюжет.Впечетление что писали 20 человек,а потом это все *слепили* в одно.Сумбурно,нелогично,хаотично,затянуто.Улыбку вызывали только отдельные фразы,а ля английский юмор.В целом похоже на западные дешевые сериалы комедийные.Удивлен отзывами *смеялся до слез*.Не смеялся.Хотя собственно чувство юмора у всех разное.И своего зрителя безусловно спектакль нашел ибо как минимум половина зала смеялась.Спасибо актерам за игру и за попытку меня рассмешить.
16.01.2017
Куплю 2 билета на 16.01 0986675596
Светлана
13.01.2017
Отличная комедия положений! Актеры молодцы! Сыграно легко, интригующе, смешно и интересно. Спектакль для хорошего вечера и отличного настроения! Спасибо!
10.01.2017
Срочно куплю 2 билета в партер на 16 января или на 12 января 2017
рассмотрю любые варианты 093-2329292
01.01.2017
Были 31.12.16.
Я весь день простояла на кухне - готовила новогодний ужин, потом быстрые сборы, гонка в Театр на последних минутах - и начался праздник :-) Любимые актеры, замечательная комедия, красивая обстановка, а в антракте - елка на 3-ем этаже и шампанское с любимыми людьми. Это было, пожалуй, лучшее преддверие Нового Года в моей жизни.
Дорогие актеры и работники театра, спасибо вам за подаренную радость. С Новым Годом! Желаю всем вам крепкого здоровья, счастья, благополучия, успехов и исполнения всех ваших мечтаний! Люблю вас всех!
Юлия
01.01.2017
Давно ТАК не смеялась! Спасибо за чудесный спектакль и замечательную игру! С новым годом!
26.11.2016
Продам. 2 билета на 27.11.2016. 6й бенуар.
maria_zez@ukr.net
Юрий
23.10.2016
Смотрится на одном дыхании. Интриги и полная непредсказуемость. Сюжет отпадный и конечно же работа актёрского состава. Позитив гарантирован надолго!
12.07.2016
10.07.16 посмотрела этот спектакль уж не знаю в который раз (привела подруг). Восторг-восторг! Любови Тищенко в роли секретарши - мое восхищение! Кириллу Кашликову в роли Пигдена - брависсимо! И все актеры просто МОЛОДЦЫ! Зал был в полном восторге. Люблю вас всех! Спасибо.
Без імені
21.06.2016
Я давно так не смеялась! Очень советую всем, кто хочет приятно провести время и получить заряд позитива!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up