№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)

Додати в обране
Рей Куні
Кирило Кашліков, Ірина НовакЛюбов ТищенкоКирило Кашліков, Наталія ШевченкоНаталія КудряКирило Кашліков, Ольга КогутКирило Кашліков, Ольга Когут, Сергій ОзірянийЮрій ДякВолодимир Бродський, Олег ЗамятінОлег Замятін, Кирило КашліковНаталія Кудря, Станіслав МосквінОлег Замятін, Кирило Кашліков, Наталія КудряКирило Кашліков, Ірина НовакОлег Замятін, Кирило Кашліков, Віктор СемирозуменкоОлег Замятін, Олег Комаров
Рекомендований вік до перегляду

Комедія наших днів на 2 дії.
Тривалість 2 год. 30 хв.

Прем'єра: 27 квітня 2002 року

Режисер-постановник – Ірина Барковська
Художник-постановник – Олена Корчина

Композитор – Віта Шпаковська
Балетмейстер – Алла Рубіна
Асистент режисера – Ольга Гаврилюк
Переклад з англійської – Михайло Мішин

     Такої міжнародно-смішної п'єси не було вже давно. Навіть важко собі уявити, що завжди надто стримані, мешканці туманного Альбіону можуть так сміятися, та ще й над самими собою. І все ж ця п'єса була удостоєна премії Лоуренса Олів'є як краща англійська комедія 1991 року, і уже протягом десяти років не покидає сцени у всьому світі. У Москві, наприклад, на виставу МХАТу, поставлену за цією п'єсою, квитків годі дістати. І ось – вона в Києві. Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє виставу, поставлену за цією п'єсою.
     Зустрічайте! ..
    № 13 ("Шалена ніч, або одруження Пігдена") Рея Куні – це комедія ситуацій, що давно полюбилася глядачам, але від цього не стала менш захоплива та весела, адже ніколи не знаєш, який черговий сюрприз підкине героям доля.
Здавалося б, цілком невинна інтрижка між помічником прем'єр-міністра і секретаркою боса постійно загрожує перерости в скандал і, можливо, навіть убивство. Головне, не допустити, щоб усе таємне раптом стало явним, тим паче, що ніхто з присутніх у цьому не зацікавлений. І тому головною дійовою особою повинен стати той, хто найшвидше знаходить несподівані рішення і вміє викрутитися з будь-якої ситуації. Такою людиною несподівано для всіх і, насамперед, для самого себе стає Джордж Пігден, секретар помічника прем'єр-міністра. У кого тільки йому не довелося перевтілитися в цю безконечно довгу ніч: і у молодого чоловіка чужої дружини, і у спокусника старої діви; водночас його обіцяв убити збезчещений чоловік, і на нього влаштували полювання невдоволені жінки. Окрім того, йому всю ніч довелося вовтузитися із закляклим трупом колишнього детектива, затиснутого віконною рамою, трупом, який згодом ... але не будемо розкривати інтригу.
     І це ще не все ... Події розвиваються із такою швидкістю, що аж дух перехоплює. Феєричність дії, несподівані повороти в сюжеті, смішні витівки і репліки – все це створює атмосферу веселощів і, в результаті, – чудовий настрій. Адже так важливо вміти сміятися над собою, над своїми вадами і пам'ятати, що брехня на благо – все одно є брехнею, а зрада, як її не називай, однаково – зрада, а №13 тут і геть ні при чім.

Дійові особи та виконавці:

Ричард Віллі, помічник прем’єр-міністра  Олег Замятін
Джордж Пігден, секретар помічника прем’єр-міністра  Кирило Кашліков
Памела, дружина помічника прем’єр-міністра  Наталія КудряОльга Когут
Джейн Ворзінгтон, секретарка  Любов ТищенкоІрина Новак
Ронні, чоловік секретарки  Юрій ДякСтаніслав МосквінВолодимир Ращук
Гледіс, пані  Наталія Шевченко
Тіло чоловіче, середнього віку  Андрій ПономаренкоВіктор СемирозуменкоОлександр Валюк
Керуючий  Олег КомаровВолодимир Бродський
Офіціант  Юрій ЯковлєвСергій ОзірянийВіктор Семирозуменко
Покоївка  Тетяна ОстапенкоІрина Бучко

Коментарі:

Оксана
21.06.2016
Посмотрели вчера этот чудесный спектакль!Получили море удовольствия, в полном восторге и впечатлении! Спасибо огромное артистам! Браво!!! успеха и процветания вам!)
11.06.2016
10 июня 2016г. посетили этот спектакль. от спектакля получили море удовольствия. очень хорошая постановка. отличная игра актеров. всем рекомендую!!! но купленные нами места белъэтаж правая сторона,1ряд,1-3 место ЭТО УЖАСССС! УВ.АДМИНИСТРАЦИЯ ЗАЛА ПОДСКАЖИТЕ КУДА ДЕВАТЬ НОГИ КОГДА СИДИШЬ ??? И КАК ВООБЩЕ ТАМ МОЖНО СИДЕТЬ ,ЕСЛИ КРЕСЛО ДО КОНЦА НЕ РАСКЛАДЫВАЕТСЯ (мешают ноги). ПРИМИТЕ МЕРЫ!!!!!!!!!!!!!! P.S.Спасибо сотрудникам за то что пересадили на другие свободные места .
10.06.2016
Были с подругой на этом спектакле. Очень хорошая комедия положений!!! Конечно же значительно проигрывает "Таксисту". но мы тоже насмеялись вдоволь! Особенно на второй части!!! Весь спектакль держится на Замятине и Кашликове, гениальные актеры. Спасибо Вам большое за море позитива и улыбок)
Без імені
12.05.2016
Олег Васильевич Комаров(исполнитель роли Управляющего)Образ исполнен мастерски Эмоционально,душевно,великолепно ! Браво! Браво! Браво!
Галина
08.04.2016
Уже даже не знаю, сколько раз была на этом спектакле, но ещё обязательно пойду.Спасибо большое всем актёрам и главных ролей и ....тело ... Море позитива и прекрасного настроения !!!!!!!!?
Наталья
08.02.2016
Подскажите, если возможно, что за спектакль шел 13.01? Интересуеюст с целью понять на что пойти. Спасибо заранее за ваши ответы.
Без імені
12.01.2016
5 раз ходила еще сто раз пойду.Честно говоря без Кирилла Кашликова это спектакль не представляю.Как для него было прописана эта роль.Желаю ему еще много интерессных спектаклей и благодарных зрителей.О комедии скажу что это веселая позитивная комедия.Куча прекрасных впечатлений.Никакое кино не сравнится с эмоциями после этой комедии.
Без імені
08.01.2016
Не люблю комедии положений, этим все сказано. И то, что такие спектакли пользуются у наших зрителей огромной популярностью, на мой взгляд, не есть хорошо.
27.11.2015
Большое спасибо за билеты добрым людям! А так же, спасибо большое человеку, который позвонил и предложил забрать билеты на кассе! Мир не без добрых людей :)
19.11.2015
Була на виставі 18.11.2015. Це щось неймовірне! Легка, весела комедія. Гра акторів фантастична! Всі артисти - молодці, прекрасно зіграли, за що їм низький уклін і спасибі.

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up