Чарівник Смарагдового міста

Додати в обране
За мотивами казки О. Волкова
Олександр Крючков, Віталій МетерчукТаїсія БойкоВіталій МетерчукОлександр КрючковКирило НіколаєвОлександр Валюк, Катерина СтарюченкоОлександр Валюк, Катерина СтарюченкоКатерина СтарюченкоТаїсія БойкоОлександр ВалюкНаталія СергієнкоОлександр Валюк, Наталія СергієнкоТетяна ОстапенкоОлександр Валюк, Наталія Сергієнко, Вячеслав Ніколенко, Гліб СурягаВолодимир Осадчий

Музична вистава-казка. Без антракту.

Тривалість 1 година 20 хв.

Прем'єра: 27 грудня 2017 року

Режисер-постановник – Ольга Гаврилюк

Сценографія та костюми – Юрій Ларіонов

Композитор – Золтан Алмаші

Звукорежисер – Алла Муравська

Концертмейстери – Вадим Аскевич, Єгор Горшков

Художник зі створення комп'ютерної відеографіки - Оксана Шинкарюк

Інсценування О. Гаврилюк

   «Чарівник Смарагдового міста» - одна з найдивовижніших, яскравих та загадкових казок світової дитячої літератури.

  Історія маленької дівчинки Еллі, яка переносить складні випробовування удвох зі своїм вірним песиком Тотошкою, не залишить нікого байдужим. Адже в цих випробовуваннях вона не тільки знайде нових друзів - Опудала, Дроворуба та Лева, але й допоможе здійснити їхні найзаповітніші бажання. Потрапивши до  країни Жевунів за умислом злої чарівниці Бастінди, Еллі зустрінеться з великим та жахливим чарівником Гудвіном, і кожен герой казки, прямуючи до своєї мрії,  віднайде, насамперед, себе самого. І що найдивніше, допоможе  усьому цьому здійснитися чарівний світ Театру, у якому можливо все!

Дітям з 5-ти років необхідна покупка окремого квитка.

Дійові особи та виконавці:

Еллі  Катерина СтарюченкоНаталія Сергієнко
Тотошка  Владислав МелешкоОлександр Валюк
Бастінда  Тетяна ОстапенкоТаїсія Бойко
Опудало  Вячеслав Ніколенко
Залізний Дроворуб  Павло ТекучевГліб Суряга
Лев  Віталій МетерчукВолодимир Осадчий
Гудвін  Кирило НіколаєвОлександр Крючков
Шаблезубі тигри, Летючі мавпи, Живуни  Олександр СоколенкоАнгеліна СимоноваОльга УзунГліб СурягаВладислав МелешкоДіна АндрійчукПавло ТекучевСтепан ЯнчукВладислава КоровайОлег ХудікМарія ГончароваНікіта СнісаренкоМарія АгапітоваОлександр КрючковВіталій МетерчукКирило НіколаєвВячеслав НіколенкоЄвген ОвчаровВолодимир ОсадчийДмитро Симоненко

Коментарі:

08.01.2020
Прекрасная сказка, волшебство для детей и взрослых. Спасибо замечательному режиссеру - театральному волшебнику Ольге Гаврилюк, и всем причастным.
Настоящее восхищение постановкой не зависит от языка, на котором идет спектакль. Главное, что зритель прекрасно понимает, речь которую слышит. Да и театр ведь русской драмы, это же не секрет и не новость.
Всем истинным театралам приятных просмотров. А всем спектаклям текущего репертуара, и этому в том числе, долгой сценической жизни.
Oksana
02.01.2020
Живемо в столиці України, прийшли в театр Лесі Українки, на виставу по улюбленому твору.
І який був розпач, коли актори заговорили не державною, не рідною мовою, а чужинською. Навіть діти були приголомшені, менша спитала, чи актори приїхали з рОсії.
В цілому чудова постановка, гра акторів, специфекти, всі враження зійшли на нівець через чужинську мову.
30.12.2019
В целом не плохо, спецэфекты добавляют современную ноту. Только сценаристы могли бы уважительнее относиться к книге, с детства любимой многими. Понятно, что сюжет нужно было впихнуть в короткий дневной спектакль... Только в начале спектакля т.н. Жевуны кривлялись на сцене минут 15, а потом быстро-быстро прогнали основные моменты сюжета, а конец вообще скомкан.
И да, Witch is Dead! И глупо оживлять ее выдавать за Бастинду.
инна,42годика
30.12.2019
Все представление улыбалась, спасибо за радость, за подаренную сказку, все актеры не играли а жили на сцене, костюмы , эффекты выше похвал. Спасибо! 29.12.2019 на 13ч
06.11.2019
З одного боку класична постановка - хоч з книжкою звіряй, а з іншого - вся енергетика дійових осіб, робить спектакль незабутнім. Дуже рекомендується непосидючим дітям - бо на сцені весь час багато актьорів, жива собачка, багато змін декорацій, багато емоцій, музики, що не засумуєте! Але краще місця не в перших трьох рядах партера - голову високо задирати.
Луиза
21.10.2019
Добрый день!
Интересует два вопроса по поводу этого детского спектакля:
1) спектакль будет музыкальный все время, или будет общение (диалог + музыка)
2) когда будут открыты билеты для покупки?
Спасибо
15.10.2019
Надзвичайна вистава для діточок! Ймовірно, такий успіх мають не всі 'дорослі' вистави. Неперевершена гра акторів, сучасні технології та атмосфера театру зробили справжнє свято для дітлахів. А їх не обдуриш, діти дуже чітко відрізняють просто гарну гру від 100-відсоткової віддачі на сцені. Надзвичайно вдячний акторам, режисерам та всім службам, які забезпечили належний рівень справжнього свята!!! Єдине що трохи здивувало - вибір актриси, яка грала Еллі. В моїх дитячих спогадах вона мала би бути трішки захудішою. Але діти цього не помітили. Можливо такий задум режисера, або просто так сталося.
Ще раз висловлюю вдячність та побажання розширити багатющий репертуар дитячими постановками!
10.10.2019
ответ для Анны: во всех спектаклях Волшебника играет настоящая собака!
Анна
26.09.2019
Добрый день! Мы ждём с нетерпением Волшебник изумрудного города, купили. А я хотела уточнить у вас принимает участие в спектакле живая собака? А то дочке рассказали что была))) Заранее больше спасибо.
24.09.2019
Спасибо огромное театру за этот спектакль! Ходили с дочкой уже 2 раза и ещё пойдём!
Больше, правда, мне понравился спектакль с Шореной Шонией в главной роли. Но ребенок был в восторге оба раза, а это - главное!
Не ожидала, что меня, взрослого человека, может так восхитить игра актёров и поглотить в действие!
Даже слёзы счастья не смогла сдержать. Да и не надо =)

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up