Потрібен брехун!

Додати в обране
Дімітріс Псафас
Віктор АлдошинЛеонід ТітовВіктор Алдошин, Наталя Доля, Станіслав МосквінНаталя ДоляАртем Ємцов, Любов ТищенкоАртем Ємцов, Леонід ТітовАртем Ємцов, Любов ТищенкоВіктор Алдошин, Олена ТопольМаксим Нікітін, Олена ТопольМаксим Нікітін, Олександр ХорошкоЛариса КадочніковаВіталій Овчаров, Леонід Тітов
Рекомендований вік до перегляду

Комедія на дві дії.

Тривалість 2 год. 40 хв.

Вистава йде українською мовою
Прем'єра: 10 жовтня 2014 року

Замовлення квитків

23 липня, субота
17:00
31 липня, неділя
17:00
незабаром

Режисер – О. Нікітін

Сценографія – О. Корчина

Костюми – О. Дробна

Хореографія – О. Голдис

Керівник постановки – М. Резнікович

     Давньогрецьких класичних трагедій і комедій часів античності тепер майже не ставлять. А ось за сучасну грецьку досить гостросоціальну комедію, написану не дуже давно, в середині ХХ століття, з азартом взялися у Театрі російської драми ім. Лесі Українки! Так, у репертуарі театру ??на суд глядача представлена п'єса грецького драматурга Дімітріса Псафаса «Потрібен брехун!»      

     Хто ж він, цей брехун? Звичайний хлопець, який має талант «обвести навколо пальця» будь-кого. І, звичайно, він просто знахідка для народного обранця - депутата (ці діячі вже давно і всюди перетворилися на комічних персонажів), який наобіцяв довірливому народу «золоті гори», а після виборів мирно спочивав на лаврах слави! Так, брехун для нього - знахідка, якби не один нюанс - хлопець пристрасно закохався у дружину народного обранця. Ні, це не соціальна сатира в дусі Арістофана, і не передача «Дом 2", а просто відпочинок для всієї родини. З пригоршнею роздумів навколо старої істини, про яку часто забувають: якщо постійно брехати, тобі вже ніхто не повірить. Навіть якщо ти будеш щирий як ніколи!

Дійові особи та виконавці:

Теофілос Ферекіс, депутат  Віктор Алдошин
Дженні, його дружина  Наталя Доля 23.7, 31.7  Любов Тищенко
Тудорос Паралас, брехун  Артем ЄмцовМаксим НікітінВіталій Овчаров
Врасідас, охоронець  Віталій МетерчукДмитро Симоненко
Піпіца, секретар  Ірина БучкоОлена Тополь
Агіс, друг дому Ферекіса   Станіслав МосквінПетро Сова
Пататьяс, людина з народу  Леонід ТітовОлександр Хорошко
Піцца Кіца, танцівниця в кабаре  Катерина ДоронінаКатерина Старюченко
Подруги Піцци Кіци  Марія АгапітоваДіна АндрійчукКатерина ДоронінаДар'я КаташинськаВладислава КоровайНаталія СергієнкоКатерина СтарюченкоАліса ТункевичОльга УзунДар'я ХвостенкоКатерина Школа
Папаіоанну  Людмила КурмельНіна Ніжерадзе
Охоронці  Ілля ІсаєнкоМаксим АвксентьєвОлександр ГрековАндрій КоваленкоОлександр КрючковКирило НіколаєвДмитро СимоненкоОлександр СоколенкоГліб СурягаЄвген ХрамцовОлег Худік

Преса про виставу:

Коментарі:

08.02.2022
Смотрели 7,02,22,понравилось.Самая яркая роль была у Титова)))от его появления на сцене уже смех распирал.Артем Емцов,больше лиричный актер-любовник,чем комик.Если честно,нехватило юмора,как-то в натяжечку,до антракта вообще не смеялись,пока в зале не появилась зрительница со смешным смехом)))На который реагировали актеры и подыгрывали ей)))Сначала был икотный смех в зале,актеры затихали,а потом смеялись все и текст импровизировался)))Вообщем было весело)))
Юрий
21.12.2021
Спектакль очень понравился!
Игра Алдошина Виктора, Тополь Елены, Емцова Артёма, Доля Натальи просто превосходна, убедительна, профессиона.
Браво!!!
21.12.2021
Браво! Прекрасный спектакль, игра актеров на высшем уровне, просто в восторге от игры Артёма Емцова, настолько вжился в роль. Очень понравился спектакль, также отдельное спасибо хореографу, очень все уместно. Рекомендую. Спасибо за массу позитивных эмоции за время просмотра.
Натали
13.10.2021
Спектакль - восторг! Задорно, смешно, увлекательно!
Андрей
31.12.2020
Были вчера на выступлении. Очень понравилось. Высочайшая игра всех актеров, особенно Артема Емцова! Великолепно!
31.12.2020
Совершенно непритязательная вещь, мягко говоря, единственная опора которой - Артем Емцов. Если и стоило оставаться на второй акт, то только ради его мастерства. Впервые увидели актера на сцене, но теперь ясно, почему у него такая фан-база.
31.12.2020
Спектакль дуже сподобався! Особливо гра молодих акторів! Артем Ємцов- браво!!
Елена
02.11.2020
Была на спектакле 31.10.2020. Может спектакль на вкус и цвет! Шутки даже не времен совка, а молодости моей бабушки. Совсем не уместные шутки. Хотя люблю театр, но это зря потраченное время. Не советую.
Раиса Васильевна
02.11.2020
Наконец-то, попали на этот спектакль! Очень рады были увидеть наших любимых, талантливых актёров Виктора Алдошина, Наталью Долю, Елену Тополь, Емцова Артёма и всех-всех, кто принимал участие в этом прекрасном спектакле. Успеха вам и крепкого здоровья!
Александр
09.10.2020
Желаю Виктору Павловичу скорейшего выздоровления!!!

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up